İlk kez anne olmak için gün sayıyor! ‘Evlilik düşüncemiz vardı, süreç hızlanmak zorunda kaldı’

Geçtiğimiz ekim ayında Gonca Vuslateri’den güzel haber gelmiş ve “Hamileyim” diyerek bebek beklediğini açıklamıştı. 37 yaşındaki oyuncu “Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor” demişti.

“KARNIMA ÇİÇEKLER, BÖCEKLER ÇİZMEYE BAŞLADIM”

Anne olmak için gün sayan Gonca Vuslateri, son olarak geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte gazetecilerle bir araya geldi.

Hamilelik süreciyle ilgili konuşan oyuncu, dünyaya gelecek olan kızı ile duygusal bağ kurduğunu söyleyip; “Karnıma böyle çiçekler, böcekler çizmeye başladım. Müzik dinletmeler falan… Sektörde benim yaşımda birçok arkadaşım doğurdu, onlar hep tepemdeler, daraldığım zaman hemen onlara telefon açarım. Konuşacağım çok arkadaşım var o yüzden rahatım” dedi.

“HEDİYE OLDU BANA”

Hamileliğin kendisi için sürpriz değil, hediye olduğunu anlatan Gonca Vuslateri, 13 kilo aldığını sözlerine ekleyip şöyle devam etti:

Hediye oldu bana. Bir çocuk olunca hani ‘Hay aksi diyen’ bir yapım yoktur çocuk haberine. Bir evlilik düşüncemiz vardı, şimdi süreç hızlanmak zorunda kaldı, ben çok panik geçirdim. Artık yüzdük kıyısına geldik, sonunda ülkemi ikna ettim. ‘Tamam be doğur, ondan sonra evlen’ şeklinde. En çok doktorumla ve eşimle zaman geçiriyorum. Her şey yolunda ve keyifli.

“DÜĞÜNDE BERABER OLURUZ”

Devlet memuru olan sevgilisinin kimliğini açıklamayan oyuncu, konuyla ilgili soru üzerine “Zamanı var. Zamanla yavaş yavaş tanıyacağız yani. Beraber oluruz düğünde artık” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x