Survivo’da dördüncü eleme adayı belli oldu! Nagihan diskalifiye mi oldu?

Konsey’de konuşma yapan Ilıcalı “Çok çok üzücü olaylar üst üste geldi. Geçmişte de yaşamıştık. Adeta kara bulutlar dolaşıyor diyebiliriz. Hiç istediğimiz olaylar yaşandı. Yarım kalan konsey ve devamında da krizin Survivor’ı sarması diyebiliriz” dedi.

NAGİHAN’IN LİMİTİ DOLDU

Nefise ve Nagihan’la ayrı ayrı konuştum ve gündem Aleyna idi. Nefise’nin yaptıklarını da kabul etmiyoruz Aleyna’ya karşı, tehditvari konuşmalar, agresif hareketler… Kendisine aynun şu soruyu sorduk, eğer bu şekilde devam edeceksen bizim açımızdan yarışmaya devam etmem mümkün değil. Nefise bu açıdan söz verdi. Nagihan’la görüştük, Nagihana’a aynun şunları söyledim. Survivor’da bizim açımızdan limitin doldu. Bundan sonrası artık tek bir şartla olabilir. Nagihan bir daha bizim için problem olmayacaksa, agresifliğini görmeyeceksek, sana son bir şans vereceğiz ama eğer senden bu konuda en ufak bir negatif durum görürsek senin için Survivor bitecek. Bundan sonrası sana bağlı” dedik.

Kısa bir konuşma yapan Aleyna “Kendisinin bana yapılan fiziksel hareketini kabul etmiyorum. O yüzden tüm Türkiye önünde kendisinden özür bekliyorum” dedi.

NAGİHAN ÖZÜR DİLEDİ

Nagihan “Bu kadar zorlanacağımı beklemiyordum. Başta sakin bir Survivor yaşa keyfini çıkar dedim kendi kendime. Burası sayesinde hayatımda göremeyeceğim ulaşamayacağım noktalara ulaştım. Hayalini bile kuramayacağım isimlerle işler yaptım. Burası benim ekmek teknem, size çok şey borçluyum. Bu kadar çetin geçeceğini açıkçası beklmedim. Üzgünüm kendime hiç yakıştıramıyorum. Kızım da şunu söylemişti, anne lütfen orada kavga etme demişti. Burada hiç ummadığın anda gerginlikler oluyor. Sevenlerim ve kızım için burada söz veriyorum, asla eski Nagihan’ı göremeyecekler. Öncelikle başta sizden çok büyük özür diliyorum, milyon kez özür diliyorum. Ve tüm ekipten özür diliyorum. Karşı takımdan kendi takımımdan Aleyna’dan olmak üzere özür diliyorum” dedi.

NAGİHAN VE NEFİSE’YE CEZA

Acun Ilıcalı yaşanan gerginlikler nedeniyle Nagihan’a 5 ödül ceza verildiğini duyurdu. Nefise’ye de 2 ödül ceza verildi.

MUSTAFA GERİ DÖNECEK Mİ?

Nagihan “Mustafa Kemal’in 9 aylık çocuğu var ve gerçekten maddi olarak ihtiyacı var Mustafa’yı rica ediyorum geri döndürün” dedi. Acun Ilıcalı “Mustafa Kemal konsepte karşı garip bir viteste şimdi pişmanmış, biz de insanları üzmemeye kaybetmemeye karşı duyarlıyız. Bu durumu değerlendireceğiz” dedi.

4. ELEME ADAYI DA BELLİ OLDU

Yarım kalan Konsey’de dördüncü gitme adayı da belli oldu. Yapılan oylamada 6 ay alan Yunus Emre 4. gitme adayı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x