Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon 4. bölüm ne zaman? Behzat Ç. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Serinin yeni dizisi olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül, yayınlandığı tarihten itibaren izleyici kitlesinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Eski diziye nazaran ufak farklılıklarla karşımıza çıkan yeni dizinin, izleyiciler tarafından beğenildiğini ve sevildiğini söylemek de mümkün. Bu nedenle yayınlanacak olan yeni bölüm heyecanla bekleniyor ve Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm ne zaman? Sorusu araştırılıyor. Peki, Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon 4. bölüm ne zaman? Behzat Ç. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

BEHZAT Ç. ÇEKİÇ VE GÜL 2. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni serisi olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisinin yeni sezonu geçtiğimiz haftalarda BluTV üzerinde izleyicileri ile buluştu. Dizinin dördüncü bölümü ise 28 Aralık Perşembe günü izleyicileri ile BluTV ekranlarında buluşacak. Dizinin yeni bölümleri her hafta Perşembe günü yayınlanmakta.

BEHZAT Ç. ÇEKİÇ VE GÜL OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde, Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor.

BEHZAT Ç. ÇEKİÇ VE GÜL NEREDE YAYINLANIYOR?

Sevilen dizinin yeni sezonu 06 Aralık tarihinde BluTV platformu üzerinde izleyicileri ile buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir