İngiltere’de Kate Middleton bilmecesi: Fotoğraf yok, açıklama var! İngiliz basınından flaş iddia

09:05

Sosyal medya mesajı yayınladı

Galler Prensi ve Prensesi, Kate’in devam eden sağlık sorunları nedeniyle kutlamaları kaçıran takipçilerine Aziz Patrick Günü’nü kutladı.

İkili, İngiliz askerlerinin yer aldığı Instagram videosunun yanı sıra şunları yazdı;

‘Aziz Patrick Günü Kutlu Olsun! İşte İrlandalı Muhafızların yıllık geçit töreni için prova yaptığı kısa bir görüntü. Bugünü kutlayan herkese Sláinte!’

07:53

Kate fotoğraf yayınlamaya devam edecek

Galler Prensi ve Prensesi, Kate’in Anneler Günü’nde bir aile fotoğrafını düzenlediği için özür dilemesinin ardından çocuklarının doğum günleri için fotoğraf yayınlamaya devam etmeyi planlıyor.

Prens Louis 23 Nisan’da altı yaşına giriyor ve çifte yakın kaynaklar The Sunday Times’a Kate’in kamera arkasında olup olmayacağı konusunda henüz “kesin bir karar” alınmadığını söyledi.

Bir yardımcı gazeteye şöyle konuştu: “Halkın çocuklarına olan sevgisini ve şefkatini takdir ediyorlar ve halkın onları doğum günlerinde görmeye istekli olduğunu biliyorlar.”

06:50

İngiliz basını: Kate ve William Windsor çiftliğinde görüldü

The Sun’ın haberine göre, Galler Prensi ve Prensesi Cumartesi günü Windsor’daki evlerinin yakınındaki çiftlikte görüntü.

Gazeteye konuşan görgü tanıkları çiftin mutlu göründüğünü belirti. Ancak gazete söz konusu iddiasını destekleyen bir fotoğraf yayınlamadı.

06:02

Fotoğrafı eşi William çekmişti

42 yaşındaki Galler Prensesi, Ocak ayında geçirdiği karın ameliyatından sonra 13 gün boyunca hastanede kalmıştı. Buckingham Sarayı’nın sağlığıyla ilgili çok az bilgi paylaşması da söylentilere yol açmıştı.
İyileşme sürecinde olduğu için az sayıda kişiyle görüşen Galler Prensesi’nin çocuklarıyla fotoğrafını, eşi Prens William çekti. Fotoğrafı geri çekmeyen ülkenin en büyük ajansı PA Media ise Buckingham Sarayı’ndan konuyla ilgili bilgi talep ettiklerini duyurdu.

Canlı Anlatım Özeti

Sosyal medya mesajı yayınladı
Kate fotoğraf yayınlamaya devam edecek
İngiliz basını: Kate ve William Windsor çiftliğinde görüldü
Fotoğrafı eşi William çekmişti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x