Şekib Avdagiç, annesi Suada Avdagiç’in vefat haberini sosyal medyada paylaştı.
‘ÇEVREDEKİ HERKES İÇİN REHBER BİRMÜSLÜMANDI’
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Avdagiç annesinin vefatını, ‘Kıymetli annem Suada Avdagiç, Hakk’ın rahmetine kavuştu. Bosna Hersek’ten Türkiye’ye uzanan, inançları uğruna mücadele dolu hayatında, çevresindeki herkes için rehber bir Müslümandı. Üzüntümüzü paylaşan tüm dostlarımızdan Allah razı olsun.’ sözleriyle paylaştı.
CENAZESİ YARIN PENDİK’TE KALKACAK
Suada Avdagiç’in cenazesi yarın 29 Ağustos Salı günü ikindi namazına müteakip Pendik 15 Temmuz Şehitler Camii’nden kaldırılacaktır.
patronlardunyasi.com